• Poštovani korisnici, novi ciklusi škole plivanja za grupe: ponedjeljak, srijeda i petak (OBUKA NEPLIVAČA) počinju od 06. septembra, a utorak i četvrtak (USAVRŠAVANJE TEHNIKA ZA PLIVAČE I POLU-PLIVAČE) počinju od 12. septembra;

Finale kupa Federacije Bosne i Hercegovine u vaterpolu

U dosta zanimljivoj utakmici, koja je i rezultatski bila izjednačena do početka treće četvrtine, slavili su igrači Mladosti. Konačan rezultat glasio je 16:11 (4:4)(2:1)(5:2)(5:4). Vjerovatno bi rezultat bio drugačiji da u ekipi Mladosti nije briljirao Faris Đugum, koji je bio najbolji pojedinac susret sa deset postigrnutih pogodaka.

Ova utakmica je ujedno predstavljala polufinale kupa Bosne i Hercegovine. Tako će Mladost igrati finalnu utakmicu u Banja Luci, 22. decembra 2019. godine, protiv podbjednika susreta Banja Luka – Student.